Осушувачі для квартир та будинків — особливості вибору

У наших широтах вологість повітря може досягати дуже високих значень, особливо у літній період або під час дощів. Вологість може негативно впливати на здоров’я та комфорт життя, а також сприяти розвитку цвілі та грибка. Тому осушувачі https://www.osushiteli.ua/uk/bytovye/ повітря стають все більш популярними у квартирах та будинках.

Особливості вибору

Вибір осушувача для квартири чи будинку має свої особливості, які варто враховувати при покупці.

 1. По-перше, необхідно враховувати розмір приміщення, в якому використовуватиметься осушувач. Для маленької кімнати досить компактної моделі з невеликою потужністю, а для великого приміщення буде потрібний потужніший осушувач.
 2. Також слід звернути увагу на продуктивність осушувача. Вона вимірюється у літрах води, які здатний видалити осушувач за певний час. Чим вища продуктивність, тим швидше осушувач подолає надмірну вологість у приміщенні.
 3. Ще одним важливим критерієм вибору є рівень шуму, який створює осушувач. Якщо ви плануєте використовувати його в спальні або в кімнаті відпочинку, варто вибирати моделі з низьким рівнем шуму, щоб не заважати собі і членам сім’ї.
 4. Також варто звернути увагу на наявність додаткових функцій осушувача. Деякі моделі мають автоматичне регулювання вологості, фільтрацію повітря або навіть функцію нічного режиму, що забезпечує більш тиху роботу в темний час доби.

Ну і, звичайно, не меншу роль відіграє ціна осушувача. Визначте свій бюджет та вибирайте моделі, що відповідають вашим фінансовим можливостям.

Переваги використання осушувача у квартирах та будинках

 • Поліпшення якості повітря

Осушувачі видаляють із повітря зайву вологу, що зменшує зростання плісняви та інших алергенів.
Це може покращити респіраторне здоров’я та знизити симптоми астми та алергії.

 • Контроль рівня вологості

Осушувачі допомагають підтримувати оптимальний рівень вологості у приміщеннях, що зазвичай становить від 30 до 50 відсотків.
Це запобігає накопиченню конденсату на вікнах та стінах, що може призвести до пошкодження.

 • Усунення запахів

Надмірна вологість може затримувати запахи у повітрі. Осушувачі видаляють вологу, разом з якою усуваються запахи, викликані пліснявою, гниллю та іншими джерелами.

 • Запобігання пошкодженню від вологи

Висока вологість може пошкодити меблі, дерев’яні підлоги та інші предмети домашнього вжитку. Осушувачі допомагають запобігти деформації дерева, здуття фарби та інші проблеми, спричинені вологою.

 • Зниження ризику захворювань

Волога, що застоялася, створює сприятливе середовище для розмноження цвілі та інших шкідливих мікроорганізмів. Осушувачі видаляють вологу та знижують ризик розвитку респіраторних захворювань та інших проблем зі здоров’ям.

 • Економія енергії

Видалення вологи з повітря може знизити витрати на опалення. Це з тим, що сухе повітря легше нагрівається, ніж вологий.

 • Поліпшення сну

Оптимальний рівень вологості може покращити якість сну. Занадто висока або дуже низька вологість може викликати дискомфорт і утруднити засинання.

 • Захист цінностей

Висока вологість може зашкодити витворам мистецтва, книжкам, музичним інструментам та іншим цінним предметам. Осушувачі допомагають захистити ці предмети від вологи та продовжити термін їхньої служби.

Отже, при виборі осушувача для квартири  https://www.osushiteli.ua/uk/promyshlennye/  або будинку зверніть увагу на розмір приміщення, продуктивність, шум, наявність додаткових функцій і ціну. Таким чином, ви зможете вибрати оптимальну модель, яка допоможе вам створити комфортні умови у вашій оселі і впоратися з надмірною вологістю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал