Підготовка на технічні спеціальності у чеських вишах

Для підготовки на технічні спеціальності в чеських вишах необхідно спочатку обрати навчальний заклад, на якому ви хотіли б навчатися. Потім необхідно подати заявку на навчання, зазвичай це робиться онлайн через офіційний сайт вишу. ТОП технічних університетів Чехії відчиняють свої двері для майбутніх студентів.

Для вступу на технічні спеціальності зазвичай потрібен успішно складений іспит з математики та фізики. Також може знадобитися знання чеської мови або англійської мови, залежно від програми навчання.

Після вступу на програму ви будете вивчати технічні дисципліни, такі як математика, фізика, інженерні науки, програмування та ін. ін.

Крім того, вам може знадобитися пройти додаткові курси або іспити, такі як ČESNET або MATURITA. ČESNET – це онлайн-курс з інформатики, який допомагає студентам підготуватися до вступу на технічні спеціальності. MATURITA – це іспит з математики та фізики, який проводиться для іноземних студентів.

Нарешті, багато вузів пропонують підготовчі програми для іноземних студентів, які допоможуть вам адаптуватися до нового середовища та підготуватися до вступу.

Після завершення програми ви матимете можливість отримати диплом бакалавра, магістра або доктора технічних наук, який буде визнаний як у Чехії, так і за її межами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал