Папір високої якості для офісної техніки

Звичайний папір став невід’ємною частиною нашого життя, без нього неможливо уявити робоче місце убудь-якому офісі чи навіть побут. Сучасні технології дозволяють виготовляти цей продукт з високими характеристиками, що надає документам якісний зовнішній вигляд. Закупівля паперу та канцелярського приладдя від магазину Paperino стала обов’язковою для багатьох постачальників офісних товарів, оскільки це дозволяє отримати якісний папір офісний а4 оптом за вигідними цінами.

Офісний папір Nevia Copy Paper 80 г/м

Характеристики якості офісного паперу формату А4

Для правильного вибору паперу важливо враховувати кілька критеріїв:

  • Стандарти, що визначають білизну паперу. Чим вище це значення, тим яскравіший і контрастніший друк.
  • Папір вимірюється в мікронах, що впливає на прохідність та захоплення його обладнанням.
  • Якість друку залежить від гладкості поверхні, яка визначається густиною розташування волокон.
  • Прозорість впливає на якість двостороннього друку. Чим вище значення цього параметру, тим менше ймовірність, що чорнило буде просвічуватися на зворотному боці.
  • Мінімізація знаходження пилу на папері сприяє продовженню терміну служби друкарського пристрою.

Висока якість продукту забезпечує комфортну роботу струменевих та лазерних принтерів. Придбати високоякісну канцелярську продукцію можна на сайті інтернет-магазину Paperino в Києві.

Як найкраще зберігати папір?

Для збереження якості паперу в приміщенні важлива постійна температура 20 °C з оптимальною вологістю повітря на рівні 50%.Також слід уникати прямого впливу сонячних променів та не розміщувати товар вертикально, оскільки це може призвести до його деформації.

Як купити якісний папір А4

Офісний папір А4 Maestro Standard+, 80 г/м

Компанія Paperino має широкий вибір паперу різних форматів за привабливими цінами, але основний акцент робиться саме на форматі A4.Купуючи гуртом, замовник отримує наступні переваги:

  • знижені ціни за рахунок обсягу замовлення;
  • постійна турбота про наявність товару та завжди гарантована якість;
  • кур’єрське доставлення службою «Нова пошта» або «Укрпошта».

Товар поставляється в стандартній обгортці по 500 аркушів і може бути відправлений в будь-який регіон України. Ціни приємно здивують, навіть якщо потрібна лише одна пачка паперу формату А4. Магазин має довгостроковий досвід співпраці з виробниками, які зарекомендували себе як надійні постачальники найкращого товару з відмінною пробою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал