Час і мода не стоїть на місці — компанія Octolab пропонує широкий вибір електронних сигарет в Україні

Електронні сигарети це зовсім не швидкоплинний каприз моди, а серйозне культурне явище, яке з нами залишиться назавжди, тому і бізнес у сфері вейпінгу є дуже перспективним

Вейпінг активно та успішно виштовхує з повсякденного життя паління тютюну, так що вже зараз не часто і побачиш людину зі звичайною цигаркою, а як користуватися електронною сигаретою розуміється кожний

З кожним роком світ навколо нас змінюється все швидше та швидше. Багато давно звичних явищ та понять зникають без слідів, а на зміну їм приходять принципово нові, до яких ми через деякий час звикаємо. Саме до таких культурних явищ відноситься вейпінг — він активно та дуже успішно виштовхує з повсякденного життя тютюнопаління, так що людину зі звичайною цигаркою вже зараз не часто і побачиш, а от як користуватися електронною сигаретою розуміється майже кожний.

Такі зміни можна лише вітати, бо вейпінг має багато переваг перед палінням:

  • від електронних сигарет немає шкідливого диму, який має неприємний запах, псує здоров’я курця та заважає навколишнім;
  • пара від вейпу навпаки має чудовий аромат та смак;
  • за допомогою електронних сигарет багато курців вже комфортно покинули палити — саме для цього вони й були придумані;
  • також вейп може виступати у якості безпечної альтернативи цигаркам для тих, хто ще не вирішив повністю відмовитися від паління.

На відміну від курців вейпери не мають жодних обмежень у виборі — рідина для електронних сигарет може містити різну кількість нікотину, від 3…6 мл/мг в легких сумішах для новачків до 12…18 мл/мг у міцних, які вживають досвідчені парильники.

Найбільш популярні електронні сигарети в Україні

Курцям вибір пропонується далеко не такий великий — легкі, звичайні та міцні цигарки з дуже вузькою градацією вмісту нікотину. При цьому кількість канцерогенних речовин та важких металів у диму від будь-якої палаючої цигарки дуже висока та ніяк не залежить від її міцності. Навіть ті, хто палить легкі цигарки, також сильно шкодять своєму здоров’ю. При цьому курцям дуже важко регулювати дозу нікотину, щоб задовольнити потребу організму, що страждає від залежності. Комусь однієї легкої цигарки може бути і достатньо, а іншому ні, тому він починає палити їх по декілька штук за раз — так і до передозування недалеко.

Немає у консервативних курців і можливості вибору смаку — тютюн сам по собі має сильний та специфічний смак, який різноманітні домішки в ароматизованих цигарках лише доповнюють, але повністю змінити не можуть. А вейперам дуже легко бути гурманами, бо жижа для подів пропонуються у самих різних міксах — фруктово-ягідних, зі смаком карамелі, лимонаду, коли або ароматної випічки. Поповнюйте запаси товарів для вейпінгу у своєму магазині найсвіжішими новинками в оптовому магазині Octolab — тут завжди можна онлайн заказати електронну сигарету https://Октолаб.com.ua, набори компонентів для замішування рідини, або будь-які модні аксесуари. Вейпінг це не просто швидкоплинний каприз моди, а серйозне культурне явище, яке залишиться з нами надовго, може навіть назавжди, тому і бізнес у цій сфері є одним з найбільш перспективних.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал