Керамічні вініри, що таке , переваги , встановлення

Керамічні вініри – це інноваційний метод відновлення та покращення зубного ряду, який дозволяє досягти ідеальної естетики посмішки. У цьому блог-пості ми розглянемо, що таке керамічні вініри, їх переваги та процес встановлення.

Що таке керамічні вініри?

Керамічні вініри – це тонкі керамічні накладки, які вдягаються на передню поверхню зуба. Вони імітують біомеханічні властивості і природну красу емалі, виготовляються з урахуванням анатомічних особливостей зуба, що реставрується, і його положення в зубній дузі. Керамічні вініри мають високу міцність, надійне прилягання і довгий термін служби — від 15 до 25 років.

Переваги керамічних вінірів

  1. Природний зовнішній вигляд: керамічні вініри мають дуже схоже з натуральними зубами забарвлення та прозорість, що робить усмішку неймовірно природною.
  2. Довговічність: керамічні вініри виготовляються із міцного матеріалу, який чудово справляється із щоденними навантаженнями на зуби. Правильний догляд та регулярні відвідування стоматолога дозволять їм прослужити вам довгі роки.
  3. Безпека: керамічні вініри біокомпатібельні і не викликають алергічних реакцій або подразнення ясен.
  4. Мінімальна болючість: при установці керамічних вінірів мінімально обробляється зубна емаль, що робить процедуру максимально комфортною та безпечною.

Процес встановлення керамічних вінірів

  • Консультація: спеціаліст проводить детальну консультацію, оцінює стан вашого зубного ряду та обговорює ваші побажання.
  • Підготовка зубів: лікар акуратно шліфує поверхню зубів створення місця під вініри.
  • Відбиток: береться відбиток зубів, на основі якого будуть виготовлені індивідуальні вініри.
  • Виготовлення: фахівець виготовляє керамічні вініри в лабораторії з огляду на всі особливості вашої посмішки.
  • Установка: керамічні вініри акуратно приклеюються на зуби з використанням спеціальних клеїв та опору світла.

Стоматологія Арбор. Київ, Нивки — це медична установа, що спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань зубів, ясен та інших частин ротової порожнини. У клініці працюють стоматологи — лікарі, які можуть запропонувати різні види послуг, включаючи терапевтичну стоматологію (лікування карієсу), ортодонтію (виправлення прикусу), пародонтологію (лікування ясен), хірургічну стоматологію, а також естетичну стоматологію для покращення зовнішнього вигляду усмішки.

Керамічні вініри — це чудовий спосіб змінити посмішку та повернути впевненість у собі. Важливо звернутися до досвідченого стоматолога, який зможе провести процедуру якісно та безпечно. Результати встановлення керамічних вінірів вас приємно здивують та подарують гарну, природну посмішку на багато років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал