Сонячні станції для бізнесу: ціни та переваги, що можливо отримати

Сонячні електростанції в Києві для бізнесу вже стали ефективним інструментом економії коштів на оплату електроенергії, але тільки на цьому їх переваги не обмежуються

Електростанції сонячні для бізнесу в українських умовах — це не данина моді, не потурання чиїмось забаганкам або свідомий вибір на користь сталого розвитку. В умовах найжорстокішого дефіциту генеруючих потужностей розвиток власної генерації — це, мабуть, єдиний вихід зберегти бізнес і дати йому шанс на подальший розвиток

Електростанції сонячні для бізнесу: чи є інші альтернативи?

В українських реаліях слід чітко розуміти — електрика вже ніколи не буде дешевою, вона зросте в ціні до європейських показників. Вже зараз уряд намагається нав’язати підприємствам квоти — до 80% — на закупівлю імпортної електроенергії. Тим самим опосередковано намагаючись перекласти зростання тарифів на плечі комерційних споживачів. І якщо бізнес хоче хоча б просто мінімально зберегти можливість функціонувати, йому необхідно терміново шукати варіанти зниження своїх витрат, насамперед — коштом зменшення витрат на енергоносії. І оптимальний варіант — це розвиток власної генерації, тут може бути кілька варіантів:

  • Традиційний генератор, який використовує двигун внутрішнього згоряння — якщо йдеться про велике виробництво, то буде потрібний потужний дизельний генератор, ціна якого дуже висока. Але це не єдина стаття витрат, адже генератор необхідно постійно заправляти, а уряд стабільно підіймає акцизи на паливо. Плюс, точніше кажучи — мінус для бюджету підприємства — це необхідність регулярного технічного обслуговування — заміна фільтрів, щіток генератора і т.д.
  • Вітрогенератор — основний недолік — це нестабільність вітрових потоків, крім того, для комерційного використання вітрогенераторів в Україні придатна дуже незначна частина території, переважно — це приморські регіони, де є стабільні вітрові потоки.
  • Біогазові станції — технологія поки що не набула свого широкого поширення через свою складність і досить низький ККД у порівнянні з іншими варіантами електрогенерації.

Сонячні електростанції позбавлені всіх цих недоліків:

  • Рівень інсоляції на всій території країни достатній для ефективної експлуатації сонячних установок.
  • СЕС використовує безкоштовне паливо, яке можна споживати у необмежених розмірах, його нема потреби транспортувати, зберігати та утилізувати відходи.
  • Дуже тривалий термін служби — сучасні моделі сонячних панелей можуть використовувати до 30 років.
  • Станція вимагає мінімального технічного обслуговування, її експлуатація пов’язана із мінімальними поточними витратами.
  • Встановлення СЕС немає потреби узгоджувати ні з місцевою владою, ні жителями розташованих поруч будинків, вона працює абсолютно беззвучно і не створює проблем навколишнім.

І ще один дуже важливий аспект — електростанції сонячні для бізнесу https://rayton.com.ua/rayton-business/ дуже швидко окупаються — протягом всього 3 років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал