П’ять бюджетних кондиціонерів для квартири

Кондиціонери створюють мікроклімат у приміщенні, регулюючи температуру, вологість і чистоту повітря. Вони можуть бути різних типів, потужностей та цінових категорій. Бюджетні моделі вирізняються доступністю та економічністю у використанні електроенергії, тому підійдуть всім, хто прагне отримати комфорт за помірковані кошти.
Image

Як вибрати кондиціонер для квартири

Бюджетні прилади за 10–18 тисяч гривень працюють із потужністю від 2 до 3 кВт. Вони призначені для приміщень площею до 25–30 м². Перш за все при виборі враховується вартість кондиціонера. В асортименті інтернет-магазину Алло можна знайти моделі в широкому ціновому спектрі.
Також важливо ознайомитись з основними характеристиками пристрою:

  1. Тип кондиціонера — для квартири найпоширенішими є спліт-системи з високою продуктивністю та низьким рівнем шуму.
  2. Потужність — вимірюється в кіловатах (кВт) і показує, скільки тепла прилад може віддавати або забирати з приміщення за одиницю часу.
  3. Вид компресора — звичайні або інверторні. Перші вмикаються або вимикаються, враховуючи температуру в кімнаті. Другі працюють безперервно для рівномірного підтримання тепла чи прохолоди.
  4. Клас енергоефективності — показує, як обладнання використовує електрику. Чим вище маркування, тим менше енергії споживає техніка.
  5. Функціональність — такі опції, як система очищення повітря, таймер, дистанційне керування, полегшують використання.

 

При виборі кліматичної техніки важливо збалансувати ефективність та вартість. Це допоможе знайти варіант, який відповідає індивідуальним вимогам та можливостям.

П’ять доступних моделей

Бюджетні кондиціонери для квартири високопродуктивні, забезпечують комфорт і вписуються в будь-який інтер’єр.

Midea AF6-09N1C2-I/AF6-09N1C2-O Forest

Прилад з інверторною технологією працює тихо та економить електроенергію. Режим Turbo швидко охолоджує чи нагріває кімнату. Підходить для приміщення площею 25 м².

Skyworth SMVH09B-2A2A3NH(I)/(O) INV WiFi R32

Функціональна модель для квартири 28 м². Працює рівномірно завдяки інверторній технології та віддаленому керуванню. Кондиціонер фільтрує повітря від забруднення та бактерій.

Cooper&Hunter CH-S09XN8 Prima Plus

Спліт-система, яка усуває з повітря пил, шерсть та інші збудники алергії. Вирізняється вбудованою функцією самодіагностики та очищення.

Idea ISR-07HR-MA0-DN1

Інверторний електроприлад з високою тепловіддачею. Швидко налаштовує температуру вдень з режимом Turbo, а вночі працює з пониженням шуму.

TCL TAC-12CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready

Модель з безпечною конструкцією та управлінням через Wi-Fi. Призначена для приміщення площею 35 м². В режимі Sleep працює повільно та тихо.
Бюджетні кондиціонери створюють комфортний мікроклімат, використовуючи перевірені технології та сучасні методи управління. Правильно вибравши модель, можна приємно проводити час у квартирі в будь-яку погоду.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал