Як обрати дублюючі табло: сегментні чи матричні

Світлодіодні дублюючі табло активно використовуються в конструкції ваговимірювального обладнання, якщо компактного вбудованого екрана контролера недостатньо. Така ситуація може виникнути, якщо відстежувати результати зважування в режимі реального часу потрібно не тільки оператору, який працює з обладнанням, а й іншим. Дублюючі табло сегментні та матричні можуть розміщуватись на серйозному видаленні. Наприклад, вони можуть бути в сусідньому приміщенні. Також дублюючі табло матричні та сегментні можуть встановлюватися на піднесенні, щоб усі, хто перебувають у цеху, мали одночасний доступ до інформації.

У цій статті ми розповімо про відмінності матричних та сегментних моделей, а купити вагове обладнання Keli Sensing в Україні завжди можна через однойменний каталог: https://keli.ua/duplicate-scoreboard. Причому ціна вас точно потішить.

Дублюючі табло Keli Sensing: сегментні та матричні моделі

Ключовою відмінністю між сегментними та матричними дублюючими табло є їхній функціонал. Перші можуть показувати лише цифри. Таким чином вони використовуються для демонстрації кінцевого результату вимірювань. Це робить сегментні дублюючі табло практичними та недорогими, але обмеженими за функціоналом.

Матричні дублюючі табло вирізняються універсальністю. Крім цифр, вони можуть відображати літери та зображення. Завдяки цьому вони можуть використовуватися не тільки як елемент ваговимірювального обладнання, але і як рекламна площа.

У іншому ці табло не мають принципових відмінностей. Серед тих та інших моделей можна підібрати вироби в корпусі з однакових матеріалів, знайти пристрої з однаковим ступенем захисту від пилу та вологи, тощо.

Купити дублюючі табло матричні або сегментні в Україні

Зверніть увагу, що дублюючі табло як сегментні, так і матричні є повністю пасивними пристроями. Це означає, що вони можуть лише відображати інформацію, яку на них передає інше обладнання. Якщо йдеться про системи зважування Keli Sensing, то за передачу даних відповідає ваговимірювальний індикатор, який у свою чергу отримує дані від тензометричних датчиків.

Вибираючи дублюючі табло через каталог «Келі Україна», ви отримуєте найкращі ціни, гарантійні зобов’язання виробника, а також технічну підтримку протягом усього терміну експлуатації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал