Пластикові контейнери для ягід: скільки і як зберігати харчі

Полуниця може перетворитися у пюре буквально через один невдалий рух. Донести її в цілості з ринку до кухні в пакеті практично неможливо. Тут на допомогу приходять одноразові пластикові контейнери як з кришкою, так і без неї. Напевно, ви зустрічали їх у сезон. По суті, це ті ж блістерні упаковки одноразові. Виготовлені з тонкого пластику, надто тендітні, щоб бути серйозним захистом для вмісту, але їх цілком вистачає, щоб зберегти ягоди при акуратному поводженні.

Ми розповімо, чому вигідно замовити таку упаковку гуртом, як і скільки можна зберігати в ній їжу. А купити одноразові харчові контейнери гуртом завжди можна через сайт виробника компанії «Плюс-Пак Україна»: https://plus-pack.com.ua/ua/g14807608-upakovka-universalnaya.

Переваги одноразових пластикових харчових контейнерів

Одноразові пластикові контейнери можуть мати різні форми, об’єми та конструкції. Наприклад, для тієї ж полуниці зазвичай використовують харчові лотки без кришки. Їхня місткість варіюється від 0,5 до 1 кг. Петрушку, м’яту та базилік фасують в одноразові блістерні упаковки з кришкою. Їх особливістю є можливість багаторазового відкриття/закриття. З одного боку, таке фасування дозволяє захистити пелюстки від пошкоджень, з іншого – зберігає зелень від в’янення.

Хоча ми говоримо про одноразові харчові контейнери, переважна більшість людей не розлучається з пластиковими коробками з-під ягід. Справа в тому, що вони дуже практичні у побуті. Наприклад, ідеально підходять для заморожування овочів та фруктів на зимовий період.

Сама по собі блістерна упаковка:

  • майже нічого не важить;
  • не має запаху;
  • безпечна для здоров’я (може контактувати із продуктами харчування).

А замовляючи її від виробника, ви економите гроші.

Купити блістерні упаковки одноразові універсального призначення гуртом

Блістерні одноразові упаковки варто купити гуртом через сайт «Плюс-Пак Україна»:

  • власникам прибудинкових та дачних ділянок;
  • людям, які звикли заморожувати їжу на зиму;
  • представникам бізнесу.

При замовленні оптом одна одиниця товару обходиться в копійки. До того ж, подібні одноразові контейнери із харчового пластику дуже компактні у зберіганні та транспортуванні. Завдяки цьому вартість їхньої доставки буде мінімальною, і вони майже не займуть місця в магазині чи вдома.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал