Компресометр INTERTOOL для дизельних та бензинових двигунів: в чому відмінність

У процесі технічного обслуговування автомобіля, діагностика камери згоряння та поршнів займає не останнє місце. Від герметичності цього вузла безпосередньо залежатимуть експлуатаційні характеристики транспортного засобу. Тільки щоразу розбирати двигун згоряння та копатися в його елементах – завдання нетривіальне. Це займе багато часу, вимагатиме уважності та сил. До того ж завжди існує ймовірність пошкодження окремих елементів безпосередньо в процес розбирання/складання. На щастя питання діагностики легко вирішується, якщо під рукою є такий прилад, як компресометр INTERTOOL.

Дане обладнання дозволяє з високою точністю визначити зношені кільця поршнів, пошкодження клапанів та циліндрів, втрату геометрії блоку циліндрів. У цій статті ми розповімо, чим компресометр для дизельних двигунів INTERTOOL відрізняється від аналогічної конструкції для двигунів, що працюють на бензині.

А придбати компресометр для бензинових двигунів INTERTOOL завжди можна через інтернет-магазин TeRem.

Якісні компресометри INTERTOOL для дизельних та бензинових двигунів

Насправді відмінності дуже невеликі. Основна різниця між компресометром INTERTOOL для дизельного та бензинового двигуна полягає в межах вимірювань. Справа в тому, що тиск у моторі, що працює на дизелі (в робочій зоні), перевищує 20 атм. У той час як нормальний рівень для ДВЗ на бензині становить 12 атм (як правило, компресометр для бензинового двигуна INTERTOOL має шкалу з максимальним значенням 16 атмосфер). Також деякі відмінності можуть спостерігатися в точці підключення: у випадку з бензином пристрій підключається до колодязів свічок, а для двигуна на дизелі чітких стандартів немає (іноді доводиться знімати й форсунки).

В іншому компресометр для дизельного двигуна INTERTOOL ідентичний до такого обладнання для моторів, що працюють на бензині.

INTERTOOL: надійний компресометр через інтернет-магазин TeRem

Крім компресометрів INTERTOOL для бензинового або дизельного двигуна, через каталог інтернет-магазину «Терем», в Україні можна придбати універсальні вимірювальні прилади. Вони обходяться трохи дорожче, але якщо ви підбираєте обладнання для бізнесу (майстерня, станція технічного обслуговування) воно того коштує.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал