Картини в ошатному інтер’єрі будинку: як обрати правильно

Поява в кімнатах будинку чи квартири нових картин може легко перетворити затишне приміщення у справжній витвір мистецтва, з підкресленням його неповторності та особливого стилю. Проте, як і будь-яку іншу деталь в інтер’єрі, картини потрібно підбирати дуже ретельно, враховуючи багато різних нюансів та особливостей самого приміщення. Лише за таких умов якісний елітний ремонт квартири Київ буде вважатися повністю завершеним.

Навіщо в інтер’єрі використовують картини?

Якщо до оформлення квартири чи будинку підійти професійно, то саме картини здатні лаконічно прикрасити кімнату, підкресливши її загальний стиль та цінність. При цьому обрані картини мають саме посилювати атмосферу приміщення, робити її більш наповненою. Метою придбання сучасних колоритних картин може бути:

 • бажання створити фокус на просторі, підібрати елемент, який би привертав увагу до загального стилістичного оформлення приміщення;
 • створення нестандартного оформлення текстурних деталей у вигляді сучасних картин, що сприймаються як двомірні;
 • необхідність зробити елітний ремонт Київ по-справжньому завершеним, де в одному елементі буде підкреслена різниця між функціональним наповненням простору та його привабливістю зовні.

При ретельному виборі саме картини здатні наповнити приміщення змістовною глибиною, підкресливши індивідуальність дизайнерського проєкту та певне емоційне забарвлення інтер’єру.

Рекомендації щодо вибору картин за кольором стін в інтер’єрі

Розшукуючи найкращі варіанти для доповнення елітної квартири чи будинку сучасними колоритними картинами, варто звернути увагу на колір стін, де вони згодом будуть розміщені:

 • на темних насичених кольорах лаконічно виглядають картини, виготовлені саме у світлих ніжних тонах;
 • для світлих та пастельних стін можна обирати такого ж формату картину (тоді вона стане гармонійним продовженням стилю) або ж за правилом контрасту (в такому випадку картина стає основним акцентом в приміщенні і ще більше привертає до себе увагу).

Якщо за дизайнерською ідеєю картини та стіни підбираються в схожих кольорових гамах, то ефектності декору додасть світла або ж двоколірна рамка, яка виділятиметься на загальному фоні приміщення, наприклад, вітальні чи робочого кабінету.

Поради ефектного поєднання картин з уже оформленим стилем інтер’єру

Серед актуальних рекомендацій щодо лаконічного і довершеного поєднання картин зі стилем, в якому оформлене приміщення варто звернути увагу на:

 • ідеальне поєднання абстрактних яскравих картин з дизайном в стилі сучасного мінімалізму;
 • зображення на міську тематику чудово гармонують з урбаністичним дизайном квартири або ж будинку;
 • для приміщення, оформленого під лаконічний скандинавський стиль, можна обирати між графікою, поп-артом та мінімалізмом.

Досить часто ідеї щодо такого поєднання можна взяти з тематичних дизайнерських журналів, проте при цьому важливо враховувати індивідуальні особливості кімнати, її площу, просторість та насиченість денним освітленням зокрема.

Які модульні картини краще пасуватимуть при оформленні різних типів приміщень

Одним з популярних варіантів художнього доповнення вважається використання модульних картин – коли одне зображення розділене на декілька частин. Завдяки широкому вибору таких композицій та їх оформлення талановиті дизайнери можуть завжди можуть спроєктувати новий елітний ремонт будинків Київ з їх використанням, наприклад:

 • для стандартного вузького передпокою краще обирати декілька квадратних модульних картин з пейзажами, зображенням квітів або ж абстракціями, розміром 10*15 см;
 • для вітальні фахівці пропонують варіанти з зображенням динамічних міст або ж абстракції;
 • у спальнях краще розташовувати модульні картини з врівноваженим сюжетом, без контрастних поєднань та різких переходів.

Що стосується художнього оформлення кухні, то більшість дизайнерів вважають це недоречним, хіба що мова йде про інтер’єр сучасної та просторої кухні-студії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал