Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-PL4

Вітаю всіх любителів електроніки та техніки! Сьогодні я хочу поділитися інформацією про чудовий пристрій — зарядний пристрій LiitoKala Lii-PL4. Це універсальний інтелектуальний зарядний пристрій, який чудово підходить для заряджання різних типів акумуляторів. Якщо ви збираєтеся придбати зарядний пристрій LiitoKala Lii-PL4 в Україні, то для початку ознайомтеся з його особливостями.

Особливості

  • Однією з основних особливостей LiitoKala Lii-PL4 є його універсальність. Воно підтримує зарядку різних типів акумуляторів, таких як літій-іонні (Li-Ion), нікель-метал-гідридні (Ni-MH) та нікель-кадмієві (Ni-Cd). Це означає, що ви можете використовувати цей зарядний пристрій для заряджання акумуляторів, які використовуються в різних пристроях, включаючи ліхтарі, електронні сигарети, фотоапарати і т.д.
  • Ще однією корисною особливістю LiitoKala Lii-PL4 є його інтелектуальність. Пристрій автоматично визначає тип акумулятора та застосовує відповідні параметри заряджання. Це гарантує безпеку та ефективність процесу заряджання, оскільки пристрій запобігає перегріву та перезарядженню акумуляторів.
  • Тільки одна з особливостей LiitoKala Lii-PL4 не закінчується. Цей зарядний пристрій також має функцію зворотного живлення, що дозволяє використовувати його як портативне джерело живлення для інших пристроїв. Це може бути дуже зручно у поїздках або у випадках, коли немає доступу до розетки.
  • Крім того, LiitoKala Lii-PL4 має інтуїтивно зрозумілий та зручний інтерфейс. На великому РК-екрані відображається інформація про поточний стан заряджання, напругу та ємність акумулятора. Це дозволяє вам контролювати процес заряджання та бути впевненими в його результаті.

Короткий посібник

Встановіть акумулятори, дотримуючись полярності (у пристрої є захист від неправильної установки батарей). Протягом 5 сек. пристрій визначить тип акумулятора (Ni-MH або Li-ion) та почне заряд. Прогрес заряду акумуляторів відображається у вигляді 4 миготливих індикаторів. Кожен індикатор означає приблизно 25% заряду акумулятора. При повному заряді акумулятора всі індикатори не світяться.

При установці Li-ion 4,35в та LiFePO4 акумуляторів необхідно вибрати кінцеву напругу заряду. (За замовчуванням завжди вмикається заряд до 4,2 в). Для цього протягом 5 секунд після встановлення акумулятора натисніть кнопку керування MODE. За допомогою індикатора виберіть потрібну кінцеву напругу заряду. Написи на індикаторах відповідають:

Насамкінець, LiitoKala Lii-PL4 — це відмінний універсальний інтелектуальний зарядний пристрій. Завдяки своїй універсальності, інтелектуальності та додатковим функціям воно стає незамінним інструментом для заряджання акумуляторів різних типів. Придбання LiitoKala Lii-PL4 допоможе вам заощадити час, гроші та забезпечить безпечну та ефективну зарядку всіх ваших акумуляторів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал