Скіналі на кухню — критерії вибору

Давно відомо, що скіналі для кухні зі скла з вітражним – цікавий напрямок декоративного оформлення кухні. Робоча зона стає місцем втілення творчих фантазій і перетворюється зі нудної плиткової поверхні на скляну міцну панель з ефектом оптичної передачі кольору.

На сьогоднішній день існує безліч різновидів скляних панелей для кухні, що дозволяє підібрати варіант на свій смак або відповідно до загального дизайну приміщення.

Що означає термін скіналі?

Скіналі — це найбільш популярний елемент для оформлення кухні, який виготовляється із загартованого скла. Ще його називають кухонним фартухом. Також, крім декоративної функції скіналі – чудовий варіант захисту. У 7 разів міцніше за звичайне скло, через що витримує високі температури на кухні і легко очищається.

Якщо приміщення кухні відповідає певним стилям, то можна підібрати малюнки, які будуть нанесені на скіналі за допомогою ультрафіолетового друку. Тепло не вплине на якість малюнка. Якщо буде дотримано технології, він залишиться таким же у первозданному вигляді.

У чому причина популярності?

  • Багато людей використовують скіналі з гартованого скла на своїй кухні. Популярність можна пояснити низкою факторів:
  • Практичність. Матеріал не тільки унеможливлює механічні пошкодження, але й стійкість до підвищеної вологості. До того ж він легко чиститься і стійкий перед коливаннями температури. Складне встановлення. Робота триває в середньому 1,5-2 години. При цьому потрібно врахувати площу кухні.
  • Відсутність токсичності. Скіналі – є новітньою розробкою, яка була створена з екологічно чистого матеріалу, абсолютно безпечного для людини. Основні завдання функціональності. Скіналі перешкоджає зростанню плісняви, пошкодженню стін та вицвітанню.
  • Невідкладна допомога. У міру забруднення потрібно протирати скіналі губкою, змоченою мильною або звичайною водою. Скіналі в інтер’єрі кухні – цікаве дизайнерське рішення, яке підкреслить стиль інтер’єру завдяки різноманітності форм та малюнків. З фотографії, яка вже є, можна перенести їх на гартоване скло. Ця обробка доступна для людей з різним бюджетом, тому що ціна її варіюється. Вартість залежатиме від матеріалу, з якого зроблено корпус та виробника.

Різновиди кріплення скіналі

Від типу фіксації фартуха залежатиме його експлуатація. Розрізняють три основні види фіксування скіналі:

  1. Наклеювання на клей. Цей варіант має свої мінуси: панель фіксується дуже надійно і при цьому вона щільно прилягає до стіни. Щоб зняти фартух, вам доведеться потерпіти. Якщо пошкодження збережуться, це навряд чи можна здійснити.
  2. Декоративне наскрізне кріплення. При цьому варіанті поверхня плити скіналі прошивається в декількох місцях наскрізь і кріпиться до стіни шурупами або цвяхами, через що на їх капелюшки надягають спеціальні декоративні накладки, які будуть виступати над поверхнею панелі.
  3. Металевий лист профільований. У цьому випадку на стіну попередньо ставляться кріплення, після чого навішується панель. Цей варіант дозволяє прив’язати скіналі на кухню будь-якого розміру та форми, а поверхня стіни не потребує попереднього вирівнювання, а демонтувати такі кріпильні вироби можна за лічені хвилини.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал