Поради щодо купівлі дитячого квадроцикла

Якщо ви один з тих, хто любить відкривати для себе нові маршрути для квадроциклів, і вам подобається ходити на екскурсії з дітьми. Ви не можете пропустити ці поради щодо купівлі дитячого квадроцикла.

Це правда, що під час купівлі квадроцикла естетика може бути першою, на що ми звертаємо увагу. Однак якщо ми хороші покупці (ми на це сподіваємося) і хочемо зробити правильну покупку. Треба вибрати той квадроцикл, який максимально відповідає характеристикам користувача.

Найкраща порада під час купівлі квадроцикла — зважати на гонщика і на те, для чого він призначений (крос чи шосе).

Який вік, що підходить для водіння дитячого квадроцикла? А вага і зріст?

Існує широкий вибір моделей, придатних для водіння дітей у віці від 4 років (завжди з обмежувачем швидкості та стопором) до 14 років (з трохи швидшими).

Що стосується ідеальної висоти для їзди на квадроциклі, то слід враховувати відстань від сидіння до землі. Цей момент є ключовим для безпечного водіння.

Якщо подивитися на вагу, то більшість дитячих квадроциклів і мініквадроциклів витримують навантаження до 80 кілограмів. У будь-якому разі, для оптимального використання найкраще не навантажувати його більш ніж 60 кілограмами.

Яка потужність підійде для дитячого квадроцикла або мініквадрата?

Це залежатиме від досвіду водія. Так само, як ми, збираючись купувати мотоцикл або машину, враховуємо навички водія, те ж саме відбувається і з квадроциклами.

Якщо дитина звикла керувати квадроциклами або міні-квадроциклами на асфальтованих трасах, вона може прагнути до вищих швидкостей з моделями з робочим об’ємом 110 або 125 куб.см.

Якщо водій новачок, є 50-кубові квадроцикли, з яких він може почати освоювати водіння. Найпоширеніші розміри дитячого квадроцикла або міні-квадроцикла можуть становити висоту 97 сантиметрів і ширину 60 сантиметрів.

Які додаткові засоби захисту або безпеки необхідні?

  • Зупинка безпеки: це пристрій, який дозволяє двигуну автоматично зупинятися. Таким чином, якщо водій покине крісло, ви зможете діяти швидко. Він складається з висувного гумового троса, який кріпиться на одному кінці до одягу дитини за допомогою затискача, а на іншому кінці — за допомогою невеликого ковпачка на лівій ручці керма квадроцикла.
  • Автоматичні роз’єднувачі розташовані як на кермі, так і, наприклад, ззаду квадроцикла. Обидва ефективні та моментально зупиняють двигун, залишається тільки розраховувати на інерцію, здатну зрушити пілота ще на кілька метрів.
  • Обмежувач швидкості: складається з гвинта, який зазвичай розташований на протилежному боці газового курка з правого боку керма. Цей інструмент більш ніж рекомендується для дітей молодшого віку, яким необхідний більший контроль з точки зору швидкості.

Загальні заходи захисту:

  • Кришка ланцюга присутня у всіх моделях квадроциклів. Це пластина, яка повністю закриває область ланцюга, щоб уникнути тертя і зачеплень.
  • Вихід вихлопної труби захований під сидінням.
  • Захист від опіків. При терті можна отримати опіки, таким чином їх можна уникнути.

Що більше рекомендується: двигун 2T чи 4T?

Якщо врахувати, що продуктивність дитячих квадроциклів або мініквадроциклів нижча за реальну потужність гвинтів, то відмінностей між двигуном 2Т і двигуном 4Т практично немає.

Якщо ви хочете купити вживаний квадроцикл, або хочете дізнатися кілька основних порад перед початком маршруту, або ви не знаєте, які права необхідні для керування квадроциклом … Рекомендуємо вам зазирнути на сайт https://dvako.com.ua/ua/kvadrocikly/detskie/, там ви знайдете всіляку інформацію про квадроцикли.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал