Алюмінієві протипожежні сертифіковані вікна з класом вогнестійкості EI30: де використовують

Захисні вогнестійкі перегородки активно використовуються в Україні. Вони необхідні в різних місцях, адже їх наявність дозволяє локалізувати вогнище загоряння й перешкодити поширенню не тільки полум’я, але й газоподібних продуктів горіння. Сфера застосування алюмінієвих протипожежних конструкцій є досить широкою. Їх використовують як на режимних об’єктах (науково-дослідні лабораторії, заводи та фабрики), так і для забезпечення безпеки в торговельно-розважальних центрах, кінотеатрах, навчальних та медичних закладах.

Як інші вогнестійкі конструкції, скляні двері протипожежні, а також перегородки з аналогічних матеріалів, сертифіковані. В іншому випадку вони не відповідатимуть законодавству.

Ми розповімо про основні переваги такого елемента пожежної безпеки, як алюмінієві протипожежні конструкції, а купити їх на замовлення можна завжди через інтернет-магазин Cortez.

Скляні та алюмінієві протипожежні конструкції в Україні

Багато хто вирішує замовити саме алюмінієві протипожежні конструкції, оскільки вони вигідно виглядають в інтер’єрі. За фактом, метал використовується в основному в ролі рами, в яку укладено спеціальне скло, стійке до механічних впливів та високих температур. Це можуть бути як скляні протипожежні двері, так і глухі перегородки. Залежить лише від побажань клієнта та особливостей евакуаційного маршруту у будівлі.

Основними перевагами дверей вогнестійких скляних є такі якості:

  • світлопроникність;
  • збереження початкового зовнішнього вигляду протягом експлуатації, не обмеженої за строками;
  • простота та швидкість монтажу;
  • можливість декорування відповідно до навколишнього інтер’єру.

При цьому такі конструкції зі скла та алюмінію справді вогнестійкі. Це дуже надійні та сучасні захисні перегородки.

Купити захисні скляні протипожежні двері та перегородки

Щоб вигідно замовити стовідсотково сертифіковані алюмінієві протипожежні конструкції, можна замовити їх безпосередньо від виробника. В Україні можна звернутися до компанії Cortez, яка відома якістю своєї продукції. Захисні скляні протипожежні двері можна вибрати з наявності або оформити договір на нестандартні розміри на замовлення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал