Яка витрата техпластини на виготовлення прокладок?

Багатофункціональна листова пластина ТКМЩ застосовується в промисловості для ущільнення нерухомих з’єднань та попередження тертя поверхонь одна об одну. Гумова техпластина є ідеальним рішенням для виготовлення прокладок різного типу, про що і поговоримо далі.

Компанія «УКРГУМА» пропонує техпластину, виготовлену за ГОСТ 7338-90. Наявність власного виробництва дозволяє отримати оригінальну продукцію без націнок. Це рулонна техпластина ТКМЩ та МБС. Її можна підібрати в залежності від ступеня твердості з урахуванням вимог експлуатації. Оригінальне техпластина має приємну ціну за кг, її вигідно придбати оптом і вроздріб.

Рулонна техпластина МБС: як вирізати прокладку

Виготовлення прокладки на підприємстві з використанням техпластини МБС відбувається за допомогою спеціального обладнання. Витрата матеріалу залежить від розміру прокладки та її призначення. Питома щільність варіюється в межах від 1,5 до 1,6 г/см3, що визначає масу пластини та її стійкість до механічного навантаження. Тому в кожному окремому випадку витрата може бути різною.

Для виготовлення прокладки в домашніх умовах необхідно мати під рукою листовий матеріал, який вигідно придбати в роздріб на кілограм. В разі, якщо подібної прокладки немає, креслення можна виконати самостійно або знайти його в мережі.

Листова техпластина ТКМЩ: ціна за кг

Вибрати листову техпластину ТКМЩ варто, орієнтуючись на її клас. Для виготовлення прокладок, розрахованих на випробування тиском понад 0,1 МПа, варто обрати техпластину  ТКМЩ першого класу з товщиною від одного до 20 мм. Ціна за 1 кг починається від 213 грн.

Вироби другого класу розраховані на експлуатацію під тиском до 0,1 МПа. Такі прокладки запобігають тертю між металевими поверхнями та призначаються для сприйняття одиничних навантажень в якості настилу.

Оригінальна гумова техпластина ГОСТ 7338-90

Якісна гумова техпластина ГОСТ 7338-90 виготовляється на сучасному обладнанні зі зносостійких матеріалів, що забезпечує відмінні експлуатаційні властивості товару. Таким чином готовий виріб не втрачає функціональних можливостей при температурних показниках від -30° до +80°.

Техпластина МБС ідеально підходить для взаємодії з мастилами, бензином паливом та іншими речовинами на нафтовій основі. Замовивши її від виробника можна отримати продукцію вищого ґатунку без переплат.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал