Ондулін — основні характеристики, монтаж та переваги вибору

 

Ондулін https://www.budmagazin.com.ua/ua/onduline-ondulyn — це популярний матеріал, який широко використовується у будівництві та ремонті дахів. Він виготовляється з армованого цементу та має хвилеподібну структуру. У цьому блог-пості ми розглянемо основні характеристики, способи монтажу та переваги вибору ондуліну.

 

Огляд покрівельного покриття Ондулін

Матеріал, з якого виготовлені покрівельні листи ондулін — має тривалий термін експлуатації (близько 15 років), а так само простим укладанням. Цю гарантію пропонує виробник матеріалу, але практично його можна експлуатувати значно довше — до п’ятдесяти років.

Зовні цей матеріал схожий на пофарбований шифер, але, на відміну від нього, він не містить екологічно небезпечної речовини – азбест. У складі ондуліну містяться безпечні для здоров’я людини та екології речовини: бітум, целюлоза і смола.

Відомо, що покрівля є важливим елементом конструкції будівлі, захищеним не тільки від людей, що проживають у будинку, але і на будівельно-конструктивні елементи будинку зовнішніх впливів, що зводяться, так само природних. Захисні та естетичні функції однаково чудово виконує ондулін. Матеріал є еластичним і гофрованим покриттям різних кольорів.

Його використання широко, а привабливі зовнішній вигляд матеріалу дає можливість прикрасити будь-який дах. За інших рівних умов з іншими покрівельними матеріалами, ондулін має суттєві переваги перед ними. Саме це є причиною його поширення у різних галузях будівництва.

Особливості

  • Однією з основних характеристик ондуліну є його міцність. Завдяки армованому цементу, ондулін має високу стійкість до механічних навантажень, ударів та впливу атмосферних умов. Це робить його ідеальним матеріалом для дахів, особливо в районах з частими вітрами та сильними опадами.
  • Ще однією важливою характеристикою є водонепроникність. Ондулін має спеціальний захисний шар, який запобігає проникненню вологи і забезпечує довговічність даху. Це особливо важливо у зонах із високою вологістю чи частими дощами.
  • Монтаж ондуліну не потребує особливих навичок чи спеціального обладнання. Матеріал легкий та гнучкий, що спрощує його укладання на дах. Завдяки своїй хвилеподібній структурі, ондулін забезпечує надійне з’єднання між листами, що запобігає проникненню вологи та утворенню протікань.
  • Вибір ондуліну має низку переваг. По-перше, він доступний за ціною, що робить його економічно вигіднішим варіантом в порівнянні з іншими матеріалами для дахів. По-друге, ондулін легкий і не створює додаткового навантаження на конструкцію даху. Це особливо важливо, якщо ви ремонтуєте старий дах або будуєте новий.

Насамкінець, ондулін — це надійний, міцний і зручний матеріал для дахів. Він має високі характеристики міцності та водонепроникності, а також легко монтується. Завдяки своїй доступній ціні та легкій вазі, ондулін є чудовим вибором для тих, хто шукає надійне та ефективне рішення для свого даху.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал