Видалення родинок та пігментних плям

Одним з найбільш безпечних та ефективних методів видалення пігментних плям, родинок та інших новоутворень на шкірі є кріодеструкція. Процедура пов’язана зі значним охолодженням наросту за допомогою рідкого азоту. Методика дає відмінні терапевтичні результати, допомагає швидко та назавжди позбутися новоутворення без рубців та шрамів. Детальніше про особливості використання кріодеструкції для видалення родинок, ангіом та пігментних плям можна дізнатися на сторігці https://kriolorika.com.ua/ua/kriolikuvannya-rodynok-pigmentnyh-plyam-angiom.

Переваги використання рідкого азоту в медицині

Кріодеструкція родинок та пігментних плям відрізняється простотою проведення та іншими позитивними моментами. Основні переваги методу:

 1. Використання рідкого азоту забезпечує тривалу анестезуючу дію. Тому процедура переноситься пацієнтом дуже легко та без дискомфорту. До неї не потрібно готуватися, а проведення сеансу не потребує додаткової анестезії. Під час її виконання та одразу після сеансу пацієнт може відчувати легке поколювання, яке дуже швидко зникає без додаткового втручання.
 2. Можливість видалення пігментних плям та інших новоутворень на будь-якій частині тіла, включаючи відкриті зони. Також кріодеструкцію можна проводити в будь-якому віці.
 3. Відсутність кровотечі на обробленій ділянці шкіри. Після видалення новоутворення на його місці не залишаються шрами або рубці. Тривала реабілітація не потрібна.
 4. Метод належить до щадних. Це стало можливим завдяки використанню спеціальної апаратури, яка забезпечує мінімальний вплив на шкіру, захищаючи її від травмування. Охолоджений азот впливає лише на патологічні клітини, не зачіпаючи здорових.
 5. Ефективне видалення пігментних плям, родинок та інших новоутворень на шкірі та відсутність ризику рецидиву.
 6. Швидкість видалення пігментної плями або родинки. В залежності від розміру новоутворення тривалість сеансу – не більше 30 хвилин.

Як проводиться процедура?

Під час консультації лікар оглядає проблемну ділянку шкіри, оцінює розміри новоутворення, виключає можливі протипоказання до процедури. Для видалення пігментних плям або родинок використовується спеціальний апарат, який має декілька насадок. Вибір конкретної залежить від розміру ділянки шкіри, яку необхідно обробити.

Температура рідкого азоту при видаленні новоутворень становить -196 градусів. При його взаємодії зі шкірою відбувається миттєве замерзання міжклітинної та внутрішньоклітинної рідини. Час обробки проблемної ділянки не перевищує 30 секунд. В деяких випадках для досягнення бажаного терапевтичного результату необхідно провести повторну обробку новоутворення.

Тканини, що піддавалися екстремальному замороженню, відмирають, а на їхньому місці з’являється нова здорова шкіра. Тривалість процедури та відновлювального процесу визначаються індивідуально для кожного пацієнта й залежать від розміру проблемної ділянки та місця її розташування.

Протипоказання до проведення кріодеструкції

Незважаючи на простоту та безпечність методики, кріодеструкцію пігментних плям та родинок неможна проводити в наступних випадках:

 • купероз;
 • алергія на холод та індивідуальна непереносимість низьких температур;
 • вагітність;
 • гінекологічні патології;
 • будь-яке інфекційне захворювання в стадії загострення;
 • підвищена температура тіла;
 • соматичні захворювання в стадії загострення;
 • епілепсія;
 • цукровий діабет;
 • запальний процес будь-якої локалізації.

Висновок щодо можливості проведення кріодеструкції лікар зробить під час консультації та огляду новоутворення.

Видалення родинок та пігментних плям методом кріодеструкції проводять в спеціалізованому медичному центрі «КріоЛОРика» https://kriolorika.com.ua/ru. кваліфіковані лікарі використовують сучасне обладнання, що дозволяє швидко та безпечно відновити красу шкіри та уникнути небажаних наслідків у майбутньому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал