Що робити, якщо мотор-редуктор вийшов з ладу

Мотор-редуктор є окремим агрегатом, який поєднує в собі електродвигун і, власне, редуктор. Цей пристрій має надзвичайно широку сферу застосування та зустрічається як у промисловій галузі, так і в побутовому обладнанні. Існують мотор-редуктори черв’ячні, планетарні та циліндричні. В Україні їх можна вигідно купити через онлайн каталог компанії ТОВ «Електродвигун».

А в цій статті ми поговоримо про те, що робити, якщо мотор-редуктор вийшов з ладу.

Черв’якові, планетарні, циліндричні мотор-редуктори

Мотор-редуктор черв’яковий відрізняється від інших моделей через особливості різьблення ведучого валу, що передає зусилля на шестерню. Фактично такий пристрій має черв’яковий механізм передачі. Такий мотор-редуктор характеризується мінімальною шумопродуктивністю, а також плавністю роботи. Також його вирізняють компактні габарити.

Планетарні мотор-редуктори також отримали свою назву через особливості механізму передачі. Рух його компонентів нагадує обертання планет у космосі. Агрегат незамінний у промисловості, сільському господарстві, а також будівельній сфері. Високий рівень коефіцієнта корисної дії – одна з переваг планетарного мотор-редуктора.

Циліндричний мотор-редуктор дозволяє перетворити низький крутний момент й високу кутову швидкість у підвищений крутний момент та знижену частоту вихідного валу.

Агрегат використовується як привод для підйомно-вантажного обладнання, елеваторів, транспортерів.

Якщо мотор-редуктор працює некоректно, перевірте:

  • температуру, можливо, спостерігається перегрів;
  • кількість та якість мастила;
  • стан ущільнювальних деталей.

Якщо причину несправностей не виявлено, рекомендується звернутися до фахівців.

Купити мотор-редуктори в Україні

Щоб купити черв’якові, циліндричні або планетарні мотор-редуктори, зверніться до виробника або його офіційного представника. В Україні такою компанією є ТОВ «Електродвигун». У цьому випадку ви отримаєте високоякісне обладнання за найвигіднішими цінами на вітчизняному ринку. Крім цього, компанія надасть послуги грамотних консультантів, які дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з асортиментом, а також допоможуть визначитися з вибором конкретного пристрою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал