Процедура антибактеріального очищення системи кондиціювання автомобіля — переваги

 

Кожному автокондиціонеру необхідні своєчасні дезінфекція та очищення, яку можна зробити https://toyota.com.ua/chistka-avtokondicionera Тойота Центр Київ «Автосаміт» . В іншому випадку, в салоні почне відчуватися неприємний запах та/або обладнання передчасно вийде з ладу. Вартість ремонту кондиціонерів авто досить висока.

Навіщо потрібна антибактеріальна обробка?

Всі знають, що повітря до салону потрапляє через фільтр. Але його пропускна здатність не дорівнює «0», тобто частинки певних розмірів все ж таки проникають всередину. Ну і що, начебто? Далі потік повітря пробігає крізь два радіатори: обігрівач та кондиціонер.

А там, де відбувається теплообмін, утворюється і конденсат. І коли зустрічаються разом поверхня радіатора кондиціонера, змочена вологою, частинки пилу та бруду, утворюється благодатний ґрунт для розмноження бактерій, мікробів та плісняви, утворення грибків.

Така собі мобільна теплиця. Якщо не вживати жодних заходів, у найкращому разі через деякий час з’явиться неприємний запах. У найгіршому — у постійних пасажирів може розвинутись легіонельоз, так звана «хвороба кондиціонерів» (у сучасній інтерпретації, оскільки вона більше відома під прізвисько «хвороба легіонерів»).

Способи антибактеріальної обробки

До способів, які демонструють найбільшу ефективність антибактеріальної обробки кондиціонера, відносять такі:
За допомогою хімічних засобів. Зазвичай її проводять за умов сервісу технічного обслуговування. Але допустима й самостійна дезінфекція цим способом, про що буде розказано далі.

  • Вручну. Роботи відрізняються високою складністю та великою тривалістю. У такому випадку кондиціонер підлягає повному розбиранню. Попередньо систему кондиціювання очищають від забруднень, а витратні матеріали змінюють.
  • Методом ультразвукового чищення. І тут застосовують спеціалізоване оснащення. Варто сказати, що в домашніх умовах, навіть маючи ультразвукові прилади, проводити таку чистку не рекомендують. А виконують очищення цим способом за допомогою дрібнодисперсної речовини, що циркулює магістралями приладу.
  • Профілактичні заходи
    Збільшити період антибактеріальної обробки кондиціонера допоможе відключити кліматичну систему за кілька хвилин до зупинки автомобіля. За цей час проточне повітря встигне висушити трубки радіатора випарника і зменшить ймовірність утворення конденсату та живильного для бактерій середовища. Рекомендується своєчасно змінювати салонний фільтр для недопущення попадання пилу та налипання бруду на випарнику агрегату.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал