Послуги охорони — особливості

 

Охорона об’єктів різного призначення потрібна досить часто. Більшість розсудливих людей не хочуть ризикувати своїм майном та безпекою. Охорона котеджів, окремих квартир та багатоквартирних будинків найчастіше довіряється охоронним підприємствам.
Найчастіше охоронна компанія є виходом. А ось виробничі підприємства, торговельні та спортивно-розважальні центри, банки та великі підприємства нерідко мають власну службу охорони.

Рішення створювати свою службу або замовляти послуги охорони ЧОП зазвичай приймає власник бізнесу, при цьому намагається враховувати переваги і недоліки кожного варіанту. Але проблема полягає в тому, що не маючи достатнього досвіду у сфері охорони, дуже складно передбачити всі нюанси.

Що являє собою фізична охорона

Вид охорони фізичного об’єкта — це профілактичний захід, спрямований на припинення дій злочинців на початковій стадії злочину. Існує два види фізичного захисту. Перший вид відноситься до охорони об’єктів власними силами, другий — з використанням послуг приватних охоронних структур.

Перший випадок передбачає наймання охоронців у штат компанії. У другому випадку наймаються послуги приватного охоронного агентства, на що укладається договір. Відразу варто відзначити переваги найманої охорони перед власною охороною:

  • відсутність кадрових проблем;
  •  безпека здійснюється фахівцями зі спеціальною професійною підготовкою — напр. такий сторож знає лінію поведінки практично в будь-якій ситуації;
  • вся матеріальна відповідальність за ввірене майно лежить на «плечах» приватного підприємництва.

Беззаперечною перевагою приватних охоронних організацій є постійний контроль якості роботи кожного співробітника. Охоронці агентства періодично проходять фізичну, теоретичну та спеціальну психологічну підготовку, постійно підвищуючи свій професіоналізм та кваліфікацію.

Переваги послуг

Якщо бізнес надійно захищений, це сприяє його ефективній роботі. Послуги охоронців та оренда ауді з водієм вирішують цілий комплекс завдань – від особистої охорони до забезпечення інформаційної безпеки.

  • Можливість отримання кількох послуг: супровід клієнта та цінного вантажу, обслуговування систем безпеки, охорона об’єктів, захист інформаційного простору, фізична охорона.
  • Високий професіоналізм. Охоронні підприємства приділяють пильну увагу добору персоналу та його навчання. Усі охоронці проходять регулярну переатестацію.
  • Застосування комплексного підходу до безпеки: КПП, стаціонарні пости, системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації.
  • Професійна охорона забезпечує особисту безпеку та є найважливішою умовою ведення успішного бізнесу.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал