Як вибрати правильні пристрої для свого розумного будинку Apple?

Система розумний будинок Apple являє собою сукупність пристроїв, головним завданням яких є створення безпечних та комфортних умов проживання у будинку. Керування ними відбувається з мінімальним втручанням людини.

Вигідно придбати пристрої та аксесуари для Home Apple Kit можна на сайті інтернет-магазину Z-Wave Україна, де реалізація продукції відбувається напряму від виробника: https://z-wave.com.ua/ua/g20164688-ustrojstva-dlya-apple. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати найкраще рішення для будь-якого випадку. Пристрої Apple Home Kit легко програмуються та тривалий час виконують свою функцію.

Розумний будинок Apple: особливості функціонування

Для повноцінного функціонування системи розумний будинок Apple оснащується AppleTV або iPad. Робота пристроїв відбувається через Bluetooth або бездротову мережу Wi-Fi. Датчики, розумні розетки та інші пристрої додаються в спеціальну програму «Дім» на гаджеті, що дає можливість керування системою дистанційно.

Користуючись голосовим помічником можна з максимальним комфортом керувати функціями системи. Налаштування зручне і зрозуміле та не займає багато часу.

Які пристрої підібрати для Home Apple Kit

  • Датчики. Пристрої Home Apple Kit допомагають контролювати різні функції та запобігати виникненню надзвичайних ситуацій. Вони контролюють температурні показники, відповідають за протікання води, наявність диму чи газу в приміщеннях, контролюють якість повітря та безпеку в оселі.
  • Розумні розетки. З їх допомогою можна віддалено відключати освітлення та електроприлади за необхідності.
  • Кліматичні пристрої. В цю категорію входять різні терморегулятори та термостати, які дозволяють економити електроенергію та зменшувати рахунки.

Керування системою Apple Home Kit

Управління системою Apple Home Kit відбувається за допомогою операційної системи iOS, WatchOS, macOS і навіть tvOS. До того ж голосовий помічник Siri значно полегшує керування системою. Використовуючи CarPlay команди можна давати з автомобіля. Також керування голосом можна здійснювати, використовуючи спеціальний smart динамік, який надає доступ до різних пристроїв системи дистанційно.

Якісні аксесуари варто купувати за наявності сертифікатів, що гарантує відповідність техніки міжнародним стандартам. До того ж покупка від виробника дозволяє заощадити.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Инженерный портал